Francisco Javier Rebollo Vázquez

Regidor de Via Pública, Urbanisme, Mobilitat i Habitatge

(Esquerra Republicana de Catalunya (ERC) - Junts per Sant Fost - Acord municipal (ERC-JxSF-AM)

 

DADES D’IDENTIFICACIÓ

Nom i cognoms: Francisco Javier Rebollo Vázquez
Lloc i data de naixement: Barcelona, 23 de agosto de 1960
Càrrec/s actual/s

Regidor de Via Pública, Urbanisme, Mobilitat i Habitatge

Retribució: 6.000€ brut anual

Dedicació: 15% de la jornada

Formació acadèmica

  • Diplomat en Prevenció de Riscos Laborals
  • Cursos d'Administració, Comptabilitat, Informàtica i finances
  • Cursos bàsics Anglès
  • Batxillerat superior a Institut Nacional Emperador Carlos (Barcelona)
  • Batxillerat elemental Hermanos Maristas de Sants (Barcelona)

Trajectòria professional

  • Octubre 2015- Actualidad Cap d'Administració , compres, RRHH i PRL.a INMOCAT S.L.
  • Setembre 2009 – Juny 2013 Gerent- Director Financer a Aliven Gestión de Activos S.L.
  • Agost 2007 – Agost 2009 Cap de Compres-Controller general i Auditor intern a Técnicas de transporte Internacional S.A.
  • Novembre 2006–Agost 2007 Cap d'administració, comptabilitat a CLASS PROYECTOS Y CONSTRUCCIÓN
  • 2005-2006 Gerent empresa familiar RESOL Gestión del automóvil S.C.P.
  • 1999–2005 Cap d'administració, comptabilitat i finances a H.R., Fungibles, S.L. .
  • 1974-1999 Cap d'administració i comptabilitat a Restaurantes Paradís

Trajectòria política

  • Candidat electe a les llistes municipals del grup ERC – JUNTS del 2019
  • Candidat en les eleccions municipals 2015, per Convergencia

Adreça electrònica: jrebollo@santfost.cat
Darrera actualització: 24.02.2021 | 09:50